Untitled Document
جمعه: 1 بهمن 1400
-A A +A

شما اینجا هستید

اطلاعیه 128(تذکرات آزمون میان ترم کارشناسی)

  دانشجویان محترم مجازی و نیمه حضوری مقطع کارشناسی تذکرات مهم و نحوه پاسخ­ گویی به سؤالات میان ترم به شرح ذیل حضورتان اطلاع رسانی می­ گردد.

  * تذکرات مهم:

  1. سؤالات میان ترم نیم سال دوم 98 - 97 از روز چهارشنبه مورخ 1397/12/15 بر روی سایت بارگذاری می­­ گردد و آخرین مهلت پاسخ گویی دانشجویان به سؤالات میان ترم تا روز سه شنبه مورخ 1398/01/20 می­ باشد که این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

  2. امتحانات میان ترم از نصف محدوده درسی طرح می ­­گردد.

  3. امتحانات میان ترم دارای 6 سؤال به ارزش 1 نمره (جمعاً 6 نمره) و به شیوه کتاب باز می­ باشد.

  4. دروس خودخوان فقط در این نیمسال همانند دروس عادی امتحان میان ترم دارند. لذا دانشجویانی که این دروس را در نیمسال جاری  انتخاب واحد کرده اند دقت داشته باشند، سؤالات میان ترم دروس خودخوان تا چند روز آینده بر روی سایت بارگذاری خواهد شد و پاسخ گویی به سؤالات نیز تا روز سه شنبه مورخ 1398/01/20 می­ باشد.

  5. دروس انتقالی و تطبیقی، آزمون میان ترم ندارند. (درصورت پاسخ­ گویی نیز نمره ای به دانشجو تعلق نمی­­ گیرد).

  6. چنانچه دانشجویی در امتحان میان ترم شرکت ننماید به هیچ عنوان امتحانات پایان ترم وی از 20 محاسبه نخواهد شد و همان نمره پایان ترم برای وی لحاظ خواهد شد.

  7. دانشجویان موظفند در ایام امتحانات میان ترم، مرکز آزمون پایان ترم خود را مشخص و یا ثبت مجدد نمایند. (برای ثبت به سایت مرکز مراجعه نمایید؛ پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور در سامانه دانشجویی بر روی گزینه خدمات آموزشی کلیک نموده و پس از باز شدن صفحه روی آیکون انتخاب شهر محل آزمون کلیک کرده و شهر محل آزمون خود را مشخص و تأیید نمایید).

  ضروری است حتی دانشجویانی که مرکز آزمونشان را قبلاً در سایت ثبت کرده ­اند؛ مجددا به قسمت انتخاب شهر محل آزمون رفته و مرکز آزمون خود را تأیید نمایند.

  8. دانشجویان محترم مرکز آزمون هفشجان دقت داشته باشید، با توجه به دایر نمودن مرکز آزمون در مرکز شهرکرد، ضروری است برای شرکت در امتحانات پایان ترم حتماً مرکز شهرکرد را انتخاب نمایید. در ضمن لازم به ذکر است که برقرار بودن مرکز آزمون فوق الذکر در ترم های آتی منوط به تعداد دانشجویان در این مرکز می باشد، در غیر این صورت دانشجویان باید جهت شرکت در امتحانات به مرکز آزمون قم مراجعه نمایند.

  9. دانشجویان محترم در صورتی که در استان یا شهر محل سکونت خود مرکز آزمون دایر می باشد، حتماً همان مرکز را به عنوان مرکز آزمونی خود انتخاب نمایند.

  10. دانشجویانی که در ایام امتحانات پایان ترم، نیاز به خوابگاه در قم دارند پس از ثبت مرکز آزمون قم به مرحله ثبت نام خوابگاه راه پیدا می­ کنند. لطفاً با دقت تمام نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده توسط سیستم جهت نهایی شدن ثبت نام خود اقدام نمایید.

  11. چنانچه دانشجویی مرکز آزمون خود را ثبت ننماید کلیه عواقب آن بر عهده شخص دانشجو می­ باشد. بدیهی است بعد از تاریخ مقرر (1398/01/20) امکان تغییر مرکز آزمون و ثبت نام در خوابگاه به هیچ عنوان وجود ندارد.

  * نحوه پاسخ­ گویی دانشجویان مجازی به سؤالات میان ترم:

  1. دانشجویان مجازی جهت پاسخ گویی به سؤالات از طریق سایت مرکز در آزمون شرکت می­­ کنند، و با مراجعه به سایت و وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور بر روی سامانه دروس کلیک می­ نمایند و پس از باز شدن صفحه فهرست دروس من بر روی نام هر درس کلیک کرده و به قسمت آزمون های آن درس رفته و سؤالات میان ترم را پاسخ خواهند داد. ( لازم به ذکر است پس از تاریخ 1398/01/20 آزمون ها غیر فعال می­ گردد و امکان پاسخ­ گویی وجود ندارد).

  2. با توجه به این که صفحه آزمون ها 10 دقیقه بیشتر باز نمی ماند، دانشجو می بایست ابتدا سؤالات را در سیستم خود کپی نموده و صفحه آزمون ها را ببندد و پس از آماده نمودن پاسخ ها، مجدداً صفحه را باز کرده و هر 6 پاسخ را به صورت جداگانه در زیر هر سؤال درج نماید و پس از آن بر روی دکمه ارسال پاسخ کلیک نماید.

  دانشجوی محترم دوره مجازی دقت داشته باشید فقط یک بار امکان تأیید و ارسال پاسخ ها را دارید.

  3. لازم است دانشجویان مجازی در پاسخ به سؤالات از کپی نمودن عین متن خط سیر آموزشی خودداری نمایند و تشخیص این مسأله به عهده استاد درس مربوطه می­ باشد.

  4. در صورتي كه پاسخ دو يا چند دانشجو به سؤالات ميان ترم، دقيقاً مثل هم باشد، تخلف محسوب می شود و استاد می ­تواند به هیچ کدام نمره لحاظ نکند و دانشجو در این خصوص حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

  * نحوه پاسخ­ گویی دانشجویان نیمه حضوری به سؤالات میان ترم:

  1. دانشجویان نیمه حضوری جهت پرینت سؤالات به سایت مرکز مراجعه نموده و با وارد کرن نام کاربری و کلمه عبور بر روی گزینه سامانه دروس کلیک می­ نمایند و پس از باز شدن صفحه بر روی عنوان دریافت سؤالات میان ترم نیمه حضوری کلیک می­ نمایند و پاسخ ها را تا تاریخ 1398/01/20 صرفاً از طریق پست پیشتاز به مرکز ارسال می­ نمایند. (تاریخ تحویل به پست باید تا 1398/01/20 باشد و بعد از این تاریخ به هیچ وجه پذیرفته نخواهد شد).

  2. دانشجویان نیمه حضوری پاسخ سؤالات را به صورت کامل و گویا (برداشت و فهم دانشجو از متن) و فقط در همان برگه مخصوص سؤالات که پرینت گرفته ­اید نوشته و به هیچ عنوان از برگه اضافی استفاده نکنید.

  3. دانشجویان نیمه حضوری در پاسخ به سؤالات به زبان و قلم خود پاسخ دهند و نوشتن عین متن کتاب برای پاسخ به سؤالات میان ترم نمره ندارد و تشخیص این مسأله به عهده استاد درس مربوطه می باشد.

  4. در صورتي كه پاسخ دو يا چند دانشجو به سؤالات ميان ترم، دقيقاً مثل هم باشد، تخلف محسوب می شود و استاد می­ تواند به هیچ کدام نمره ندهد و دانشجو در این خصوص حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

  دانشجویان محترم حتماً به تاریخ ­ها و مهلت های اعلام شده دقیقاً توجه شود. (به درخواست­ های خارج از موعد، ترتیب اثر داده نمی­ شود؛ گرچه منجر به نمره مردودی دانشجو گردد).

  لطفاً در این خصوص تلفن­ های مرکز را اشغال نفرمایید و سؤالات خود را در پیامگاه امتحانات مطرح نمایید.

  منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.

  موفق و پیروز باشید

  واحد امتحانات

   

  ساختمان مرکزی : بلوار محمد امین(ص) ، بلوار جمهوری اسلامی ، موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)
  ساختمان مرکز آموزش مجازی ونیمه حضوری : بلوار محمد امین(ص) ، خیابان گلستان ، نبش کوچه 7 ، پلاک  27

    تلفن :    025 32 90 81 93 - 5   فکس :   025 32 93 19 98     كد پستي: 3716684171