Untitled Document
جمعه: 1 بهمن 1400
-A A +A

شما اینجا هستید

اطلاعیه 129(تغییرویا ثبت مجدد مركز آزمون)

  دانشجویان محترم مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت تغییر و یا ثبت مجدد مرکز آزمون پایان ترم به نکات ذیل توجه نمایید:

  1. از تاریخ 97/12/15 لغایت 98/01/20 مرکز آزمون پایان ترم خود را مشخص و یا ثبت مجدد نمایید. (برای ثبت به سایت مرکز مراجعه نمایید؛ پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور در سامانه دانشجویی بر روی گزینه خدمات آموزشی کلیک نموده و پس از باز شدن صفحه روی آیکون انتخاب شهر محل آزمون کلیک کرده و شهر محل آزمون خود را مشخص و تأیید نمایید).

  ضروری است حتی دانشجویانی که مرکز آزمون خودرا قبلاً در سایت ثبت کرده ­اند؛ مجددا به قسمت انتخاب شهر محل آزمون رفته و مرکز آزمون خود را تأیید نمایند.

  2. دانشجویان محترم مرکز آزمون هفشجان دقت داشته باشند، با توجه به دایر نمودن مرکز آزمون در مرکز شهرکرد، ضروری است برای شرکت در امتحانات پایان ترم حتماً مرکز شهرکرد را انتخاب نمایند. در ضمن لازم به ذکر است که برقرار بودن مرکز آزمون فوق الذکر در ترم های آتی منوط به تعداد دانشجویان در این مرکز می باشد، در غیر این صورت دانشجویان باید جهت شرکت در امتحانات به مرکز آزمون قم مراجعه نمایند.

  3. در صورتی که در استان یا شهر محل سکونت خود مرکز آزمون دایر می باشد، حتماً همان مرکز را به عنوان مرکز آزمونی خود انتخاب نمایید.

  4. دانشجویانی که در ایام امتحانات پایان ترم، نیاز به خوابگاه در قم دارند پس از ثبت مرکز آزمون قم به مرحله ثبت نام خوابگاه راه پیدا می­ کنند. لطفاً با دقت تمام نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده توسط سیستم جهت نهایی شدن ثبت نام خود اقدام نمایید.

  5. چنانچه دانشجویی مرکز آزمون خود را ثبت ننماید کلیه عواقب آن بر عهده شخص دانشجو می­ باشد. بدیهی است بعد از تاریخ مقرر (98/01/20) امکان تغییر مرکز آزمون و ثبت نام در خوابگاه به هیچ عنوان وجود ندارد.

  منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.

  موفق و پیروز باشید

  واحد امتحانات

   

  ساختمان مرکزی : بلوار محمد امین(ص) ، بلوار جمهوری اسلامی ، موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)
  ساختمان مرکز آموزش مجازی ونیمه حضوری : بلوار محمد امین(ص) ، خیابان گلستان ، نبش کوچه 7 ، پلاک  27

    تلفن :    025 32 90 81 93 - 5   فکس :   025 32 93 19 98     كد پستي: 3716684171